Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Uczniowie ZSTI po raz kolejny nie zawiedli i otworzyli swoje serca dla rabczańskich Muko-Przyjaciół, przygotowując paczki mikołajkowe.

W piątek, 6 grudnia w ZSTI rozpoczyna się doroczny kiermasz świąteczny. Pierwsze stoisko z pracami wykonanymi przez uczniów kl. 3Tia, klas 1TR, TB, TI, TS i TE, pojawi się w budynku przy ul. Matejki, tutaj też będzie można nabyć ciastka i ciasteczka przygotowane przez kl. 3TR, pierniczki upieczone prze budowlańców z 3TB oraz tort ufundowany przez partnera szkoły - firmę Blachotrapez. W budynku przy ul. Starowiejskiej świąteczne kramy pojawią się dopiero we wtorek, 10 grudnia.

 

                     Regulamin

   

W piątek przed szkolną publicznością wystąpił hiphopowy zespół Muode Koty. Andrzejki w ZSTI odbyły się w tym roku pod znakiem hip hopu, ale też i…. ewangelizacji. Zanim bowiem muzycy wskoczyli na scenę, spotkali się z młodzieżą, by dać świadectwo wiary.

Na przełomie października i listopada  150 uczniów naszej szkoły posadziło 150 cebulek krokusów na upamiętnienie nieletnich ofiar Holokaustu. To już kolejna edycja międzynarodowego projektu „Krokus”, w którym uczestniczymy wraz z wieloma szkołami z całej Europy.