Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych podpisał umowę z Polskim Rejestrem Statków PRS, dzięki której możliwe będzie nie tylko egzaminowanie, ale też weryfikacja uprawnień spawalnicznych zdobywanych w ZSTI.

Rusza kolejna, VIII już edycja konkursu dla uczniów szkół podstawowych promującego zawody techniczno-informatyczne „Zawód nie zawodzi”. Jego organizatorem jest sądeckie stowarzyszenie Humaneo zajmujące się organizowaniem szkoleń i egzaminów zawodowych w standardach europejskich VCC, a współorganizatorem i jednym z liderów regionalnych,  oprócz limanowskiego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, jest Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. W tym roku impreza odbywa się pod patronatem Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego. W konkursowe szranki stajemy z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. inż. J. Marka w Mszanie Dolnej. Na platformie e-learningowej w kursie Konkurs wiedzy o Londynie – temat nr 2 – Międzyszkolny konkurs j. angielskeigo, prowadzonym przez Agnieszkę Biel-Habieda i Urszula Kotarbę, zostały opublikowane materiały przygotowane przez p. Agnieszkę Baum, na podstawie których zostanie przygotowany konkursowy test (klucz dostępu Londyn2019). Wielki finał odbędzie 25 marca.

Niezwykły prezent z okazji Walentynek przygotowała dla uczniów Dyrekcja szkoły - w budynku przy ul. Matejki powstała druga kawiarenka.

Wyjazd na narty i snowboard 17.02.2020(poniedziałek). Zbiórka godzina 8.00
przed szkołą(ul. Starowiejska 4). Podczas wyjazdu odbędzie się oficjalny
trening przed Powiatową Licealiadą w narciarstwie alpejskim która odbędzie
się 18.02.2020 na stoku KasinaSki.