Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Zadaniem konkursowym dla uczestników jest udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania testowe. Materiały, test próbny i konkursowy będą dostępne na platformie  e-learningowej szkoły. 

Jubileuszowy X Koncert Noworoczny zorganizowany w środowy wieczór przez ZSTI zgromadził tłumy. Kaplica pod plebanią przy kościele Miłosierdzia Bożego, gdzie występowali muzycy, nie mogła pomieścić wszystkich, którzy chcieli nie tylko kolędować wspólnie ze społecznością szkolną, ale też uczcić pamięć zmarłego w sierpniu niezwykłego absolwenta szkoły, Konrada Nawary, któremu dedykowano ten koncert.

Dzisiaj o godz. 11.40 odbędzie się przy ul. Straowiejskiej konkurs językowy Duet. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do p. Jacka Wiśniowskiego, natomiast w budnku przy ul. Matejki - do p. Urszuli Kotarby.

Smak prawdziwej neapolitańskiej pizzy, ale i tajniki jej przyrządzania zdradzone przez włoskiego szefa kuchni mogli poznać w piątkowe przedpołudnie uczniowie ZSTI, którzy m.in. w ten sposób przygotowują się do kolejnego zimowego wyjazdu – tym razem kierunek podróżny to Neapol.