34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

INSTAL BAND z kolędą w lokalnych DPS-ach

2 lutego w polskiej tradycji kończy się okres kolędowania, ale jeszcze w ubiegły wtorek uczniowie ZSTI tworzący INSTAL BAND wnieśli trochę świątecznej radości do Domów Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej, Kasinie Wielkiej i Rabie Niżnej. We wspólnym kolędowaniu uczestniczyli wszyscy podopieczni tych palcówek. Relację z wydarzenia można obejrzeć na Instagramie.

Weż udział w akcji charytatywnej „ Żyjące Książki”

Biblioteka szkolna zachęca do udziału w proekologicznej akcji  „Żyjące książki”. Od 1 do 27 lutego w szkole będzie przeprowadzona zbiórka używanych książek. Wszystkie woluminy zostaną wysłane do fundacji Arka, która następnie sprzedaje je podczas Charytatywnych Kiermaszów Książek.

Kolejna edycja PACZKI dla BEZDOMNIACZKA

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA. Podobnie jak w ubiegłych latach organizujemy w ZSTI zbiórkę karmy dla psiaków i kociaków z naszego regionu, które pozostają pod opieką małych – prowadzonych przez wolontariuszy – organizacji i domów tymczasowych.

Rozstrzygnięto konkurs „Deutschmeister”

W poniedziałek wręczono nagrody laureatom szkolnego konkursu języka niemieckiego „Deutschmeister”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W rywalizacji brało udział  28 uczniów.  Zwycięzcą został  Mykola Vynarchyk z kl.1 1TB, II miejsce zajął Patryk Stożek z kl. 2 TIa, a III -  Oliwia Kacik z kl. 1TR.

Brajan na medal!

Pasją Brajana Świdra z kl. 4TSE jest kolarstwo. Chłopak ma na koncie wiele tytułów i pucharów, jest w reprezentacji Polski, bierze udział w prestiżowych zawodach, takich Puchary, czy Mistrzostwa Świata, a jego marzeniem jest udział w igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Strona 7 z 36