Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W związku z organizacją egzaminów maturalnych Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych: ósmoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz zawodowego w 2020 r.

Proszę wszystkich maturzystów o zapoznanie się wytycznymi https://www.gov.pl/web/edukacja/przygotowania-do-egzaminow-zewnetrznych-wytyczne-men-cke-i-gis

Zdający którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa w trakcie egzaminów maturalnych i powinni zgłosić ten fakt dyrektorowi szkoły nie później niż do 29 maja 2020 r.

 

 

 

 

Rekrutacja na kursy ONLINE

W maju  rozpoczęto rekrutację na kursy online i staże wakacyjne realizowane w ramach projektu Utworzenie  CKZiU w ZSTiO w Limanowej – poszerzenie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne z terenu powiatu limanowskiego. Więcej informacji na stronie projektu pod adresem https://zstio.edu.pl/edukacja/projekt/ oraz u wychowawców klas (kontakt przez dziennik elektroniczny).

 

 

 

10 marca w ZSTI został przeprowadzony po raz kolejny Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik. Uczestniczyło w nim 11 osób z klas: 2TR, 2TB, 1R, 1TI. Do grona najlepszych Alchemików w naszej szkole dołączyli: Dariusz Chorągwicki – kl. 2TB, Aleksandra Schmidt – kl. 1TB oraz Krzysztof Nawieśniak – kl. 1TI. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłym roku. Wszystkim uczestnikom  dziękujmy za udział w konkursie.

Poniżej publikujemy szczegółowy harmonogram egzaminów kwalifikacyjnych w sesji letneji.

W niezwykły sposób, bo i niezwykłe są okoliczności, w piątkowe popołudnie maturzyści pożegnali szkołę. Zamiast na tradycyjnym apelu, społeczność szkolna spotkała się w sieci. Jak zwykle przy takiej okazji, nie obyło się bez wielu ciepłych słów i wzruszeń.