Dzień Środków Masowego Przekazu w ZSTI

Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest co roku 24 stycznia. Celem inicjatywy jest popularyzacja wiedzy na temat mediów, które w dzisiejszej dobie pandemii odgrywają znaczącą rolę.

Funkcjonowanie szkoły od od 18. stycznia 2021 r.

Od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. wybrane zajęcia praktyczne będą się odbywały w formie stacjonarnej (w szkole). W związku z tym plan lekcji został zmodyfikowany w taki sposób, aby każdy uczeń miał czas na dojazd na lekcje do szkoły po lekcjach zdalnych i powrót do domu ze szkoły na lekcje zdalne (podobnie jak w grudniu ubiegłego roku). Pozostałe zajęcia odbywają się w formie zdalnej.

Życzenia świąteczne

Spokojnych, szczęśliwych i radosnych świąt Bożego Narodzenia,
wytchnienia od wszelkich trosk, spełnienia marzeń
oraz pomyślności i spokoju w Nowym Roku.

życzy dyrekcja i pracownicy
ZSTI w Mszanie Dolnej

W ZSTI rozpalili świąteczną radość

Kulminacją trwających w ZSTI od ubiegłego tygodnia przygotowań do Bożego Narodzenia było uroczyste zapalenie iluminacji świątecznych. Punktualnie o godzinie 17 dyrektor Andrzej Dębski włączył światełka na choince przed budynkiem przy ul. Starowiejskiej, a tym samym dał znak do rozpoczęcia świętowania. - Mamy nadzieję, że multimedilane show „Rozpalmy świąteczną radość” wprowadziło w świąteczny nastrój także mieszkańców miasta – mówią organizatorzy wydarzenia.

Szkoła stroi się na święta

Zmienia się wygląd szkoły. Mimo iż, z powodu pandemii brakuje codziennego gwaru, zaczyna się już tworzyć świąteczna atmosfera. Do świąt pozostał tydzień i jak co roku, jest to gorący okres przygotowań.