Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Już od lat w okresie przedświątecznym zbieramy dary dla Polaków mieszkających w Gródku Jagiellońskim koło Lwowa. Zwłaszcza seniorom, z nikłymi dochodami, żyje się tam skrajnie ciężko – staramy się przez wysyłkę trwałych artykułów spożywczych i środków czystości, umilić im chociaż czas Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Zaczynamy więc naszą tradycyjną zbiórkę, którą koordynuje koło „Caritas”.

 

Uczniowie klasy 2TR uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej realizowanej w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce. Celem zajęć było poznanie specyfiki różnych zawodów związanych z szeroko rozumianą branżą reklamową.

Tegoroczny październik upłynął także i nam pod znakiem aktywnej pomocy misjom. W tym Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym w Instalu trwały zbiórki rzeczowe i kwesty na wysyłkę zebranych darów.

Po raz kolejny uczniowie ZSTI  w Mszanie Dolnej wzięli udział w ogólnopolskim projekcie zorganizowanym przez Instytut Goethego w Warszawie. W tym roku szkolnym projekt skierowany był przede wszystkim do uczniów techników. Na uwagę zasługuje zaangażowanie przede wszystkim klas 2TR i 2TB.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnym konkursie wiedzy o Londynie. Na platformie e-learningowej w kursie Konkurs wiedzy o Londynie, prowadzonym przez Agnieszkę Biel-Habieda i Urszulę Kotarbę, zostały opublikowane materiały, na podstawie których zostanie przygotowany konkursowy quiz (klucz dostępu Londyn2019). Wielki finał odbędzie się w grudniu. O dokładnym terminie poinformujemy na stronie szkoły.