• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Zapraszamy na JOBICON - targi pracy

ZSTI organizuje dla maturzystów wyjazd na targi pracy JOBICON, które odbędą się 23 marca w Krakowie. Osoby zainteresowane wyjazdem mogą się zgłaszać do wychowawców lub p. Agnieszki Sierant.

Kolejna akcja charytatywna - pomoc dla Ukrainy

Zapraszamy do włączenia się w wielkopostną akcję pomocy dla Ukrainy. Już od roku trwa okrutna wojna za naszą wschodnią granicą. Cierpią ludzie, potrzebna jest żywność, środki czystości, podstawowe leki. Organizujemy kolejny transport z pomocą w okolice Lwowa, do Gródka Jagiellońskiego. W obliczu obecnej sytuacji rozszerzamy naszą tradycyjną, przedświąteczną pomoc dla naszych rodaków na wszystkich potrzebujących. Włączcie się!   Szkolne Koło „Caritas” zbiera trwałą żywność, środki higieniczne, upominki świąteczne. Zapraszamy klasy z wychowawcami i inne osoby! Kwestujemy także do puszek na zakup potrzebnych artykułów oraz koszty dostawy. Akcja trwa do końca marca. Okażmy solidarność, zrealizujmy w Wielkim Poście ewangeliczne przykazanie miłości bliźniego w praktyce.

Zapraszamy do udziału w konkursie chemicznym Alchemik

Przypominamy, że w środę 1 marca odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik, zainteresowanych zapraszamy o godz. 9.50 do sali nr 12 przy ul. Starowiejskiej. 

Alpejczycy ZSTI z kolejnymi sukcesami na zawodach powiatowych

W ubiegły czwartek (16.02.2023) na stoku KASINA SKI odbyła się Powiatowa Licealiada w narciarstwie alpejskim. Z bardzo dobrej strony w tych zawodach zaprezentowała się Nasza reprezentacja która od wielu lat wiedzie prym w tej rywalizacji.

Konkurs Języka Angielskiego Elllo !

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego "Elllo", który odbędzie się  7 marca 2023 w sali  P1 o godz. 10.45. Wykaz tematów ze strony Elllo: 
1) Elllo   1518    2) Elllo   1490    3) Elllo   1349     4) Elllo   1472    5) Elllo   1373 6) Elllo   1369    7) Elllo   1322    8) Elllo   1006    9) Elllo   1447    10) Elllo   1443.

Zapisy u p. Urszuli Kotarby lub innych nauczycieli języka angielskiego.