Świąteczne reminiscencje

Tegoroczne święta będą nieco inne niż zazwyczaj i chociaż społeczność szkolna nie zaniechała wspólnego świętowania, które w ZSTI ma szczególnie uroczysty wymiar, to niestety większość działań została przeniesiona do sieci.

Świąteczne prace uczniów ZSTI

Każdego roku nasi uczniowie tworzą kartki i ozdoby świąteczne, które następnie są sprzedawane podczas kiermaszu organizowanego w szkole. Dochód ze sprzedaży zawsze przeznaczony jest na szczytny cel.

W ZSTI przygotowują się do świąt

Nawet pandemia nie jest w stanie przeszkodzić ZSTI w świętowaniu. Ubieranie szkoły i sal lekcyjnych, spotkania przy wigilijnym stole i wspólne kolędowanie już od dawna jest tradycją, która w tym roku ze względu na reżim sanitarny zmieniała nieco swój wymiar.

Adwentowa pomoc wolontariuszy nie ustaje

Mimo, a może zwłaszcza z powodu pandemii, która generuje przecież jeszcze więcej potrzeb, nie zrezygnowaliśmy z naszych tradycyjnych akcji pomocowych.

Zmiana w funkcjonowaniu szkoły od 30. listopada 2020 r.

Od poniedziałku 30 listopada 2020 r. do 18. grudnia 2020 r.  wybrane zajęcia praktyczne będą się odbywały w formie stacjonarnej (w szkole). W związku z tym plan lekcji został zmodyfikowany w taki sposób, aby każdy uczeń miał czas na dojazd na lekcje do szkoły po lekcjach zdalnych i powrót do domu ze szkoły na lekcje zdalne.