Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Witajcie kochani Czytelnicy!

Jeśli stęskniliście się za swoją biblioteką szkolną, to chcemy Was uspokoić, że biblioteka nie zawiesiła swojej działalności, choć działa w nowej, znanej Wam już od jakiegoś czasu, rzeczywistości. Na NOWEJ platformie e-learningowej został utworzony kurs: Biblioteka szkolna. Będziemy tam umieszczać propozycje lektur, filmów, audiobooków, ebooków oraz inne przydatne informacje. Jesteśmy tam również dostępne w formie czatu. Jeśli będziemy mogły być w czymś pomocne - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wasze bibliotekarki: Agata Górka i Barbara Pawłowska


 

W związku z potrzebą rozłożenia ruchu sieciowego informujemy, że kursy klas 3TB, 3TE, 3TIa, 3TIb i 3TR zostały w dniu dzisiejszym przeniesione na nową plarformę e-learningową.

Proszę wszystkich uczniów i nauczycieli uczących w tych klasach o założenie kont i pracę na na nowej platformie.

 

 

Informujemy, że pedagodzy szkolni są dostępni zdalnie dla uczniów, wychowawców i nauczycieli, rodziców oraz  kuratorów sadowych, asystentów rodzinnych i pracowników socjalnych Gminnych i Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, a także innych instytucji współpracujących ze szkołą w godzinach ustalonych dyżurów.

Monika Bierowiec- Łysek  

kontakt:  tel: 692 778 084,  e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Skype:  Monika Bierowiec godziny pracy od 8 do 13  każdego dnia.

Elżbieta Łyżnicka

kontakt:  tel: 798 470 735,  e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Messenger: Ela Łyżnicka

godziny pracy od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy od 11.00 do 13.00 oraz w piątki od 8.00 do 13.00.

 

 

Uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego, tzn. częśc pisemna poniżej 50%, i/lub część praktyczna poniżej 75% proszeni są o niezwłoczne złożenie deklaracji aby mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego w najbliższej sesji. W tym celu należy pobrać i wydrukować odpowiednią deklarację (deklaracje będą zamieszczone na stronie szkoły w zakładce "Do pobrania"). 

Wydrukowane deklaracje należy uzupełnić, podpisać, następnie zestanować (sfotografować) i przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

W związku z potrzebą rozłożenia ruchu sieciowego związanego z rozpoczęciem regularnego nauczania zdalnego informujemy, że kursy klas maturalnych 4TI, 4TE, 4TR, 4TB i 4TMB zostały uruchomione na nowej plarformie e-learningowej.

Proszę wszystkich uczniów klas maturalnych i nauczycieli uczących w tych klasach o założenie kont na nowej platformie.