• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Zapraszamy na niezwykły koncert połączony ze zbiórką dla chorej Julki

Kilkanaście zespołów z regionu i gwiazda wieczoru - utalentowana uczestniczka XI edycji The Voice of Poland Aleksandra Król z Limanowej, która uświetni Wielki Finał – tak zapowiada się XI Koncert Noworoczny organizowany przez Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, który odbędzie się 19 stycznia. Koncert, będący przeglądem zespołów muzycznych, po raz drugi będzie dedykowany pamięci Konrada Nawary, niezwykłego absolwenta, który zapisał się na kartach historii szkoły, będąc nie tylko jej uczniem, ale także po jej ukończeniu - w trakcie nierównej, przegranej walki z chorobą.

Projekt młodzieżowy SĘDZIA SPORTOWY w naszej szkole

W ubiegłym miesiącu na obiektach sportowych ZSTI Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie był organizatorem 3-dniowej Konferencji Szkoleniowej dla uczestników Programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „MŁODZIEŻOWY SĘDZIA SPORTOWY”. Młodzież w wieku od 14-18 lat szlifowała swoją wiedzę i umiejętności w trzech dyscyplinach: koszykówka, piłka siatkowa i lekkoatletyka.

Z wizytą w katowickich zakładach Ferrum

Pod koniec grudnia klasy 4TS i 4TSp z wychowawcami i nauczycielką przedmiotów zawodowych, panią Kingą Bocianowską, wybrały się na zawodoznawczą wycieczkę do zakładów Ferrum w Katowicach. Uczniowie technikum spawalnictwa mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić jeden z czterech największych tego typu zakładów w Europie (inne znajdują się w Niemczech, Grecji i Hiszpanii).

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

 

 

Świąteczny apel i Puchar Dyrektora dla kl. 2TE - w ZSTi już świętują

Z powodu ograniczeń szkolnego kalendarza w ZSTI święta zawsze rozpoczynają się kilka dni wcześniej. Ubrane choinki na korytarzach i w salach lekcyjnych, ćwiczący kolędy INSTALL BAND to znak, że Boże Narodzenie tuż tuż.