ZSTI w nowej odsłonie

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na nową stronę internetową zakończyło pierwszy etap zmiany wirtualnego wizerunku szkoły. Powstały cztery projekty autorstwa uczniów kl. 4 technikum informatycznego: Arkadiusza Adamczyka, Piotra Michalaka, Michała Michalaka oraz Michała Macha. Nad zwycięskim projektem autorzy będą pracować wspólnie pod przewodnictwem laureata konkursu, którym został Michał Michalak z kl. 4Tib.

Informacja dla pracodawców

W związku z zawieszeniem działalności szkół w okresie od 9 do 29 listopada 2020 r. przypominamy, że młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia w okresie zawieszenia zajęć od 9 do 29 listopada nie mają obowiązku świadczenia pracy.

Podstawa prawna:  art. 15f specustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19

Organizacja zdalnego nauczania od 26.10.2020 r.

Informujemy, że od poniedziałku 26.10.2020 r. nauka w szkole w całości odbywa się w sposób zdalny. W związku z tym obowiązuje "stary" rozkład zajęć (e-Plan).

UWAGA! Od poniedziałku 19 października 2020 r. zmiana w funkcjonowaniu szkoły

Od poniedziałku 19 października 2020 r. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej przechodzi w zdalne nauczenie. W sposób stacjonarny (tzn w szkole) realizowane są tylko wskazane zajęcia praktyczne. W związku z tym plan lekcji został zmodyfikowany w taki sposób, aby każdy uczeń miał czas na dojazd na lekcje do szkoły po lekcjach zdalnych i powrót do domu ze szkoły na lekcje zdalne.

Wycieczka do Trójmiasta klasy 4 TB

W dniach 05-09 października 2020 roku uczniowie klasy 4TB uczestniczyli w wycieczce do Trójmiasta. Opiekunami były panie: Paulina Gocał i wychowawczyni Iwona Rusnak. Pierwszego dnia po drodze zwiedziliśmy Toruń – Rynek Staromiejski.