Wzięły udział w konkursie, czekają na wyniki

Uczennice klas reklamy: Nikola Targosz (1TR), Klaudia Macioł (2TR), Anna Wójciak (3TOR), Aleksandra Zapała (3TOR) wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji, którego organizatorem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

W ZSTI stawiają na profilaktykę - ogólnopolski projekt profilaktyki czerniaka

Kilka miesięcy temu szkoła wzięła udział w  ogólnopolskim programie profilaktyki czerniaka, którego organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe ONKOMA przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie – Państwowym Instytucie Badawczym (SKN ONKOMA). Celem programu jest upowszechnienie wiedzy na temat czerniaków oraz budowanie właściwych prozdrowotnych postaw młodzieży.

Wyróżnienie dla Ani w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym

Uczennica klasy 3 technikum organizacji reklamy Anna Wójciak otrzymała wyróżnienie - nagrodę publiczności w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym organizowanym przez Politechnikę Krakowską. Ania wykonała serię zdjęć architektury współczesnej w centrum Warszawy.

Zagłosuj na FB, pomóż uczniom reklamy wygrać konkurs

Uczniowie naszej szkoły, z klasy 1, 2 i 3 reklamy trzeci już raz wzięli udział w kolejnej edycji konkursu fotograficznego FotoKrajobraz. Organizatorem konkursu jest Katedra Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Motywem przewodnim jest fotografia krajobrazowa dotycząca szeroko rozumianego hasła "Połączenia". Ogłoszenie wyników nastąpi 15 czerwca, ale już dziś od godz. 15.00 można oddać głos na zdjęcia uczniów ZSTI. Szkolnym organizatorem konkursu była mgr Monika Zięba. Internetowe głosowanie publiczności rozpocznie się 14.06 o godz.15.00 i potrwa do 15.06 do godz.15.00. Link do głosowania:https://www.facebook.com/Fotokrajobraz/photos/a.101436938743123/126293642924119/?type=3&theater
Trzymamy kciuki za wszystkich i życzymy sukcesów!

„Zawód nie zawodzi” - znamy laureatów konkursu

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się finał trwającego od marca projektu "Zawód nie zawodzi" - wsparcie wyboru ścieżki kariery zawodowej przez uczniów szkół podstawowych promującego zawody techniczno-informatyczne. W piątkowe przedpołudnie w konkursowe szranki stanęło 40 finalistów reprezentujących  10 szkół regionu.