Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Dyrektor szkoły Andrzej Dębski został wyróżniony dyplomem honorowego członka Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, które doceniło jego wieloletni wysiłek i wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego.

12 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. Wśród wyróżnionych znalazła się również uczennica ZSTI, Gabriela Koza z kl. 3TR.

5 grudnia 2019r na basenie w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym i Indywidualnym. Po raz pierwszy w historii tych zawodów wzięła udział reprezentacja ZSTI w Mszanie Dolnej.

Wielkim sukcesem zakończył się w ZSTI dobroczynny kiermasz świąteczny, z którego dochód zostanie przekazany na Mariannę Popiołek oraz Paczkę św. Antoniego. W zbiórkę pieniędzy i sprzedaż ozdób oraz świątecznych wypieków włączyli się też strażacy ochotnicy - uczniowie naszej szkoły, ponieważ mała Marianka jest nie tylko mieszkanką Mszany Dolnej, ale też córką jednego z mszańskich strażaków.

W dniu 29 listopada  uczniowie klas  II Technikum Spawalnictwa i IV Technikum Mechanicznego  wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Tychów. Jej głównym celem było zwiedzanie fabryki FCA Poland Fiat.