Wyloguj się z Facebooka, posłuchaj audiobooka!

Jesienna aura nie sprzyja spacerom, więc tym bardziej wpadajcie do biblioteki! Właśnie rusza tam akcja „WYLOGUJ SIĘ Z FACEBOOKA, POSŁUCHAJ AUDIOBOOKA!”. Zamiast marznąć na przystanku w oczekiwaniu na busy albo nudzić się przed lekcjami na pustym korytarzu, ukryjcie się w bibliotece i przenieście w świat fantastycznych opowieści.

Budowlańcy na "Wołyniu"

Klasa 2TBB wraz z wychowawcą Grzegorzem Lekkim i opiekunem panią Agnieszką Gol, wybrali się do krakowskiego kina, aby oglądnąć głośny film Wojciecha Smarzowskiego – "Wołyń".

SPEAK ENGLISH !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia konwersacyjne „ DISCUSSION CLASSES”, które odbywają się w czwartki o godzinie 15.15 w sali nr 30.

Walczą o tytuł "Klasy z klasą"

Przypominamy, że w ZSTI trwa konkurs „Klasa z klasą”. Poszczególne oddziały walczą o ten zaszczytny tytuł. Laureata, będącego wzorem najlepszej klasy, poznamy w czerwcu podczas Święta Szkoły.

Stypendia Starosty i święto pierwszaków

13 października w ZSTI hucznie świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, nie obyło się bez nagród, kwiatów, życzeń a także występu nowego składu INSTAL BANDU. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele powiatu limanowskiego ze starostą Janem Puchałą.