Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Maciej Biedronczyk z kl. 4TE i Matusz Szczęsnowski  z kl. 3TB znaleźli się w gronie najlepszych sportowców powiatu limanowskiego, którzy za swoje wybitne osiągniecia otrzymali nagrody Starosty Powiatu Limanowskiego.

Maciek, zawodnik klubu sportowego Luboń, tylko w ubiegłym roku szkolnym mógł się poszczycić następującymi sukcesami: 1 miejsce w kategorii junior w Ogólnopolskim Wyścigu w Kolarstwie Górskim, 1 miejsce w VIENNA LIFE LANGTEAM MARATONY  ROWEROWE 2018 na dystansie MEDIO,1 miejsce w kategorii junior w Pucharze Szlaku Solnego, 6 miejsce w PUCHARZE POLSKI  MTB XCO.

Natomiast Mateusz Szczęsnowski, reprezentujący UKS KORYO, zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim w Borne Sulinowo, 1 miejsce w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim w Legionowie, 1 miejsce    Międzynarodowym Turnieju w Taekwondo Olimpijskim – Olsztyn Cup 2018, 1 miejsce  w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim – Swarzędz Cup 2019 oraz 1 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim w Płocku.