Wyniki egzaminu zawodowego zostały umieszczone w dzienniku elektronicznym, jako "oceny bieżące" w zajęciach z wychowacą. W opisie oceny jest informacja o kwalifikacji i rodzaju egzaminu (pisemny / praktyczny).

Uczniowie, którzy nie zdali egzaminu, tzn. częśc pisemna poniżej 50%, i/lub część praktyczna poniżej 75% proszeni są o niezwłoczne złożenie deklaracji aby mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego w najbliższej sesji. W tym celu należy pobrać i wydrukować odpowiednią deklarację (deklaracje będą zamieszczone na stronie szkoły w zakładce "Do pobrania").

Wydrukowane deklaracje należy uzupełnić, podpisać, następnie zestanować (sfotografować) i przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.