Kolejny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Fotokrajobraz

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Szymon Doniec z klasy 1 TR zajął I miejsce w kolejnej edycji konkursu Fotokrajobraz "Odcienie miasta". Konkurs organizowany jest przez Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej i od kilku lat uczniowie ZSTI biorą w nim,  udział osiągają sukcesy.

Kolejnym etapem konkursu będą warsztaty w Krakowie  i udział w wystawie pokonkursowej. Z konkursu od wielu lat powstaje katalog z  nagrodzonymi fotografiami uczestników konkursu. Można również w nim zobaczyć pamiątkowe zdjęcia z warsztatów, gdzie uczniowie jadą wraz z opiekunami i szkolnymi organizatorami konkursu. W naszej szkole też eksponujemy prace uczniów. Nagrodzone zdjęcia i inne prace plastyczne można oglądać  na korytarzach i w sklepikach, w obu budynkach. Szkolnym organizatorem konkursu jest nauczycielka Monika Zięba. Szymonowi gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Wyniki konkursu:https://www.facebook.com/Fotokrajobraz/?locale=pl_PL

9281_i