Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na nową stronę internetową zakończyło pierwszy etap zmiany wirtualnego wizerunku szkoły. Powstały cztery projekty autorstwa uczniów kl. 4 technikum informatycznego: Arkadiusza Adamczyka, Piotra Michalaka, Michała Michalaka oraz Michała Macha. Nad zwycięskim projektem autorzy będą pracować wspólnie pod przewodnictwem laureata konkursu, którym został Michał Michalak z kl. 4Tib.

W związku z zawieeszeniem działalności szkół w okresie od 9 do 29 listopada 2020 r. przypominamy, że młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia w okresie zawieszenia zajęć od 9 do 29 listopada nie mają obowiązku świadczenia pracy.

 

Podstawa prawna:  art. 15f specustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19

 

 

Informujemy, że od poniedziałku 26.10.2020 r. nauka w szkole w całości odbywa się w sposób zdalny. W związku z tym obowiązuje "stary" rozkład zajęć (e-Plan).

 

Od poniedziałku 19 października 2020 r. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej przechodzi w zdalne nauczenie. W sposób stacjonarny (tzn w szkole) realizowane są tylko wskazane zajęcia praktyczne. W związku z tym plan lekcji został zmodyfikowany w taki sposób, aby każdy uczeń miał czas na dojazd na lekcje do szkoły po lekcjach zdalnych i powrót do domu ze szkoły na lekcje zdalne.

W dniach 05-09 października 2020 roku uczniowie klasy 4TB uczestniczyli w wycieczce do Trójmiasta. Opiekunami były panie: Paulina Gocał i wychowawczyni Iwona Rusnak. Pierwszego dnia po drodze zwiedziliśmy Toruń – Rynek Staromiejski.