• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Integracja dwóch klas pierwszych na Lubogoszczy

21 września klasy: 1 TI i 1 TB, pod opieką swoich wychowawczyń i opiekunów, wspólnie  wyruszyły na szczyt góry Lubogoszcz. Pokonując po drodze wiele wyzwań, uczniowie szczęśliwie dotarli na szczyt, gdzie w bazie szkoleniowo- wypoczynkowej usmażyli na ognisku smakowite kiełbaski i rozegrali emocjonujący mecz piłki siatkowej. Atmosfera była wspaniały, obie klasy dogadywały się znakomicie i współpracowały ze sobą. Pomimo zmęczenia, wszystkim dopisywały humory. Życzymy kolejnych ciekawych i pełnych przygód wypraw!

Rowerowa integracja na trasie VeloDunajec

Uczniowie kl. 1TE, korzystając z uroków pięknej złotej jesieni, jako cel swojej pierwszej integracyjnej wycieczki wybrali Pieniny.

Mazury z elektrykami

Od 13 do 17 września, korzystając ze sprzyjającej wrześniowej aury klasy - 3TEp oraz 3TE wybrały się na wycieczkę integracyjną na Mazury. W poznawaniu piękna mazurskiej przyrody pomagali opiekunowie: Joanna Bała, Marcin Stożek oraz Grzegorz Lekki. Była to już kolejna wyprawa elektryków w te tereny i jak każda pełna atrakcji.

Szczepienia w ZSTI

Informujemy, że Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej we współpracy ze SZPITALEM POWIATOWYM w LIMANOWEJ   organizuje szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 dla wszystkich chętnych UCZNIÓW, CZŁONKÓW RODZIN UCZNIÓW, PRACOWNIKÓW SZKOŁY

Szczepienia będą przeprowadzone w budynku szkoły przy ul. Matejki 11 w ustalonym terminie.

W związku z tym proszę wszystkich zainteresowanych o złożenie deklaracji udziału w szczepieniu u wychowawców klas lub w sekretariacie szkoły.

Deklaracje:

Deklaracja dla ucznia niepełnoletniego

Deklaracja dla ucznia pełnoletniego

Deklaracja dla pracownika

 

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-szczepien--informacja-dla-dyrektorow-szkol-i-placowek

 

Nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Rusza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych na rok szkolny 2021/2022 w ramach projektu pn. „ Rozwój CKZ w Powiecie Limanowskim – poszerzenie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne, a także kształcenie dla uczniów ze specjalnymi potrzebami ”

Wnioski o przyznanie stypendium wraz z wszystkimi załącznikami należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 24 września 2021.