Zmiany w funkcjonowaniu szkoły od 26. kwietnia 2021 r.

Informujemy, że w związku z ogłoszonym przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzeniem w sprawie ograniczenia funkcjonowania szkół, od poniedziałku 26. kwietnia 2021 r.  wprowadza się następujące zmiany w naszej szkole:

  • uczniowie uczą się wg e-Planu (od 26. kwietnia 2021)
  • wybrane zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie w szkole
  • uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu

Podziękowania z Ukrainy

Pamiętacie „Sztamę Mszan”? Z Ukrainy nadeszły podziękowania za naszą wielkopostną akcję pomocy, wraz z wzruszającymi zdjęciami obdarowanych Rodaków. Dzięki włączeniu się grupy ze Śląska, nasza tegoroczna pomoc była naprawdę znacząca – do Gródka Jagiellońskiego powędrowała łącznie blisko tona żywności i środków czystości.

Zapraszamy do udziału w maratonie biblijnym

Jak co roku włączamy w Narodowe Czytanie Pisma Świętego w ramach Tygodnia Biblijnego – w tym roku oczywiście wyłącznie w formie zdalnej. W naszej Szkole mały maraton biblijny rozpocznie się o godz. 10.45 w najbliższą środę 21. kwietnia. Spotkamy się na platformie Big Blue Button i przeczytamy wspólnie Ewangelię świętego Marka. Osoby, które chciałyby przeczytać rozdział lud dwa, proszone są o skontaktowanie się do poniedziałku z panią Kingą Antosz lub panią Urszulą Antosz-Rekucką. Zapraszamy wszystkich do wspólnej lektury!

a

Zmiany w funkcjonowaniu szkoły od 19. kwietnia 2021 r.

Informujemy, że w związku z ogłoszonym przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzeniem w sprawie ograniczenia funkcjonowania szkół, od poniedziałku 19. kwietnia 2021 r.  wprowadza się następujące zmiany w naszej szkole:

  • w klasach 3TB, 3TE, 3TI, 3TS i 3SB wybrane zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie w szkole, a uczą się wg "planu na żółto"
  • uczniowie III klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu
  • pozostałe klasy w całości realizują naukę zdalną wg obowiązującego i opublikowanego na stronie szkoły e-Planu.

 

Mateusz blisko europejskiego podium

Mateusz Szczęsnowski, zawodnik mszańskiego klubu taekwondo i uczeń kl. 4TB w ZSTI wystartował w Mistrzostwach Europy Seniorów w Sofii. Zdobył w nich piąte miejsce.