Podsumowanie pierwszego tygodnia - zapraszamy na nowy cykl już od poniedziałku

Za nami pierwszy tydzień zajęć. Po zajęciach ze spawalnictwa i reklamy, uczniowie uczestniczyli w warsztatach w pracowni informatycznej, elektroenergetycznej i budowlanej. Przypominamy, że nasz projekt zakłada edukację i zabawę, dlatego od piątku do soboty będą otwarte mini quizy.

Pierwszy tydzień projektu za nami - sprawdź się w quizach, wygraj nagrody

Podsumowujemy pierwszy tydzień projektu „Zawód nie zawodzi”, ale to nie koniec niespodzianek. Zapraszamy do rozwiązania quizów z poszczególnych branż, które będą dostępne od piątku 12 marca od godz. 17 do soboty 13 marca do godz. 20. Każdy uczestnik może wziąć udział we wszystkich quizach z wszystkich obszarów. Uwaga, quiz z obszaru informatycznego odbędzie się jeszcze raz! Przypominamy, że laureaci etapu szkolnego 2 czerwca wezmą udział w wielkim finale w ZSTI. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Tylko dziś wszystko o nowoczesnych technikach oświetleniowych - zapraszamy na kolejne warsztaty on-line

Dzisiaj o godz. 15 zapraszamy na zajęcia do pracowni elektroenergetyki. Tematem zajęć będą diody i technika oświetleniowa. Będziecie mogli dowiedzieć się, dlaczego diody jako elementy elektroniczne są coraz bardziej popularne i obecne w naszym życiu. Poznacie różne rodzaje diod i ich zastosowanie, pokażemy Wam najpopularniejsze diody LED, które są często wybieranymi obecnie źródłami światła ze względu na walory ekonomiczne  i energooszczędność. Spróbujemy też porównać ich wady i zalety z innymi rodzajami żarówek. Nie może Was dziś zabraknąć. Wystarczy kliknąć https://znz.zsti.edu.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=167, aby dołączyć do spotkania on-line o godz. 15.

Zapraszamy dziś do pracowni informatycznej - instalacje PHP i serwer na Ubuntu

Przypominamy, że dzisiaj o godz. 15 rozpoczynamy kolejne zajęcia w ramach projektu Zawód nie zawodzi. Tym razem zapraszamy do pracowni informatycznej. Dziś będziecie mieć szansę już po raz trzeci poczuć się jak pełnoprawni uczniowie naszej szkoły. Jeśli udało się Wam wykonać przygotowane zadanie, dzisiaj o godz. 15 będziecie mogli je sprawdzić, jeśli nie, wspólnie z naszymi ekspertami będziecie mieć szansę rozwiązać problemy i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przypominamy temat zajęć: Instalacja PHP i MySQL na Ubuntu.  Wystarczy kliknąć https://znz.zsti.edu.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=56, aby dołączyć do spotkania on-line o godz. 15.

Pierwsze zajęcia za nami - pokaz spawania i grafiki reklamowej

W poniedziałek na platformie ZNZ odbyły się pierwsze zajęcia online. Uczniowie  klas 7 i 8 wzięli udział w warsztatach w pracowni spawalnictwa, a dziś zostali zaproszeni do pracowni reklamy.