34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Już w środę zapraszamy na Koncert Noworoczny z gwiazdami

Już 10 stycznia odbędzie się Koncert Noworoczny im. Konrada Nawary. W tym roku wspieramy naszą absolwentkę Magdalenę Klimek z Kasinki Małej. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania i wsparcia Magdy.

Koncert poprzedzi wspólne kolędowanie i msza św. w kościele Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej. o godz. 17.30. Po mszy św. około godz. 18.45 w sale parafilanej obok kościoła rozpocznie się koncert. Oprócz naszych przyjaciół, którzy co roku wspierają nasze akcje - Huberta Rapciaka z młodymi muzykami z Kapeli Zagórzańskiej, Kapeli Kościelniaki z Olszówki promującej Zagórzańskie Dziedziny, zespołu Olszowianie, Kai Kolarskiej utalentowanej wokalnie uczennicy kl. 5TRp i muzyków – przyjaciół Konrada z INSTAL BANDU, na scenie ZSTI wystąpią znani muzycy – Aleksandra Król z Limanowej i Bogdan Świerczek z Rabki – gwiazdy XIII edycji znanego talent show „The Voice of Poland”.

 Poniżej podajemy link, pod którym można wesprzeć Magdę. Pieniądze będe też bierane do puszki podczas imprezy. Zapraszamy i liczymy na waszą hojność!

https://www.siepomaga.pl/magda-klimek?fbclid=IwAR3L9z41-1PdCC8cyzj3JqI68DYlvQu5qXLSdhC1q5jmhIM66mblX8h4oGk