34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Zastępstwa

Okres: 01.03.2024 (pt.) - 01.03.2024 (pt.)

Dzień: 01.03.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45 Antosz Kinga 2TIb Język polski 207 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Gol Agnieszka 5TBp|G1 Projektowanie przestrzeni zielonych A Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Karczewski Jerzy 2SBb|J.ANG2 Język angielski 211 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Lizak Robert 2SBb|J.ANG1 Język angielski 201 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Gol Agnieszka 5TBp|G1 Projektowanie przestrzeni zielonych A Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Karczewski Jerzy 2SBb|J.ANG2 Język angielski 211 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Lizak Robert 2SBb|J.ANG1 Język angielski 201 Uczniowie przychodzą później  
3, 09:50-10:35 Antosz Kinga 5TBp Wychowanie fizyczne 15 Karpierz Stanisław  
3, 09:50-10:35 Gol Agnieszka 2TIa|REL Urządzenia komputerowe A Nieckula Adam  
3, 09:50-10:35 Karczewski Jerzy 1TB|G1 Język niemiecki 211 Łanocha Anna  
3, 09:50-10:35 Wasilewski Wiesław 1TI|G1 Wychowanie fizyczne 40 Surma Mariusz  
4, 10:45-11:30 Antosz Kinga 4TIb Matematyka 15 Sierant Agnieszka  
4, 10:45-11:30 Gol Agnieszka 3TE Wychowanie fizyczne A Karpierz Stanisław  
4, 10:45-11:30 Małysz Przemysław 1SB Matematyka 14 Przybytek Krzysztof  
4, 10:45-11:30 Wasilewski Wiesław 1TI|G1 Wychowanie fizyczne 40 Surma Mariusz  
5, 11:40-12:25 Gol Agnieszka 3TE Język niemiecki A Sułkowska Gabriela  
5, 11:40-12:25 Wasilewski Wiesław 2TIb|IND Systemy operacyjne   zajęcia odwołane  
5, 11:40-12:25 Wiśniowski Jacek 5TIp|J.ANG1 Język angielski 114 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:40-13:25 Antosz Kinga 1TE Zajęcia z wychowawcą 12 Baum Agnieszka  
6, 12:40-13:25 Małysz Przemysław 4TIa|G2 Wychowanie fizyczne sg4 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:40-13:25 Wasilewski Wiesław 1TI Zajęcia z wychowawcą 14 Kotarba Urszula za l.7 z poniedziałku
6, 12:40-13:25 Wiśniowski Jacek 5TIp|J.ANG1 Język angielski 114 Uczniowie zwolnieni do domu  
7, 13:35-14:20 Antosz Kinga 4TB Wychowanie fizyczne 12 Mielnikiewicz Michał  
7, 13:35-14:20 Dudzik Antoni 2TE|P1 Pracownia instalacji i urządzeń elektrycznych 45 Uczniowie zwolnieni do domu  
7, 13:35-14:20 Małysz Przemysław 1TE Historia 14 Ogiela Marta za l.8
7, 13:35-14:20 Wasilewski Wiesław 1TI|G2 Pracownia systemów operacyjnych 40 Uczniowie zwolnieni do domu  
7, 13:35-14:20 Wiśniowski Jacek 4TIa|G2 Język angielski 114 Uczniowie zwolnieni do domu  
8, 14:30-15:15 Dudzik Antoni 2TE|P1 Pracownia instalacji i urządzeń elektrycznych 45 Uczniowie zwolnieni do domu  
8, 14:30-15:15 Małysz Przemysław 2SBb|G1 Wychowanie fizyczne sg6 Uczniowie zwolnieni do domu  
8, 14:30-15:15 Wasilewski Wiesław 1TI|G2 Pracownia systemów operacyjnych 40 Uczniowie zwolnieni do domu  
9, 15:20-16:05 Dudzik Antoni 2TE|P1 Pracownia instalacji i urządzeń elektrycznych 45 Uczniowie zwolnieni do domu  
9, 15:20-16:05 Małysz Przemysław 2SBb|G1 Wychowanie fizyczne sg6 Uczniowie zwolnieni do domu  
9, 15:20-16:05 Wiśniowski Jacek 4TIa|G1 Język angielski 114 Uczniowie zwolnieni do domu