Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ubiegłą środę na swoją pierwszą, integracyjną wycieczkę wybrała się klasa 1TB wraz z wychowawcą Iwoną Płachytką oraz wuefistami Janem Nawieśniakem i Michałem Mielnikiewiczem. Korzystając z babiego, a nawet jeszcze upalnego lata, za cel obrała sobie pobliską Bazę Lubogoszcz. 

Matematyka w sztuce, zjawiskach przyrodniczych i fizycznych to temat kolejnej edycji międzynarodowego projektu Matematyka w obiektywie. Termin zgłoszenia prac konkursowych upływa 1 listopada. Zainteresowani mogą zgłaszać się do nauczycieli matematyki w ZSTI.

W ZSTI początek roku szkolnego to już tradycyjnie czas wycieczek integracyjnych klas pierwszych. Jako pierwsza na szlak wyruszyła kl. 1TIb z wychowawczynią Grabrielą Sułkowską i nauczycielem wf – Michałem Mielnikiewiczem.

Szkolne koło „Caritas” zaprasza do nowej, wielkiej akcji „Przedszkole dla Nadziei”- to marzenie s.  Dominiki Laskowskiej, pracującej od ponad 20 lat w Kongo polskiej pallotynki, której nasze koło pomagało już wielokrotnie. Matumaini, czyli Nadzieja, to ośrodek ratujący rocznie ok. 20 tys. dzieci cierpiących na chorobę głodową.

Informujemy, że w środę 9. września 2020 r.  o godz. 16.00 w budynku przy ul. Starowiejskiej 4 odbędą się spotkania rodziców uczniów klas pierwszych z wychowawcami.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną nie będzie zebrania ogólnego. Rodziców zapraszamy bezpośrednio do sal lekcyjnych wg harmonogramu umieszczonego przed wejściem do budynku szkoły.