Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Przypominamy o obowiązkach zdających podczas egzaminu kwalifikacyjnego! Wejście na sale egzaminacyjne rozpoczynamy na godzinę przed egzaminem pisemnym.

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych w Mszanie Dolnej odbędzie się w piątek 26. czerwca 2020 r. o godz. 9.00 w następujący sposób:

Inaczej niż co roku w Zespole Szkół Techniczno – Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się dzień otwarty, zwany popularnie Instaliadą. Zamiast tłumów w szkole i na dziedzińcu przed budynkiem, ósmoklasiści wirtualnie szturmowali fanpage ZSTI.

Prosimy wszystkich zainteresowanych uczniów o zapoznanie się z harmonogramem egzaminów pisemnych w sesji letniej.

Harmonogram części praktycznej (podstawa programowa 2017 – oznaczenie kwalifikacji dwuliterowe), wychowawcy poszczególnych klas umieszczą w e-dzienniku.

 

 

Uczestnicy tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu "Oblicza dialogu" z naszej szkoły kolejny raz najlepsi z najlepszych: "Młody Asyż Instal" został sklasyfikowany na I miejscu z wyróżnieniem, zostawiając w tyle szkoły krakowskie, warszawskie, łódzkie czy śląskie!