Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego "ELLLO", w którym należy wykazać się znajomością słownictwa i umiejętnością rozumienia ze słuchu. Materiały konkursowe to 12 tematów zamieszczonych poniżej. 

Mateusz Szczęsnowski, uczeń kl. 3TB i zawodnik mszańskiego UKS Koryo odniósł kolejny spektakularny sukces sportowy. 

Ponad 50 par sportowych butów dla piłkarskiej drużyny dzieci ulicy z ośrodka „Nadzieja” w Rutshuru, do tego 5 piłek, 21 par piłkarskich i 70 zwykłych sportowych skarpet, 4 pary bramkarskich rękawic, 3 pompki z osprzętem, ponad 100 sztuk bielizny, 50 koszulek i wiele innych darów powędruje na pogranicze Kongo i Rwandy od naszego Koła „Caritas” – trwa pakowanie i wysyłka darów.

W ramach obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, młodzież klas pierwszych – I TEp, I TEg, I SBp, I TIp, I TIg, I TRp – uczestniczyła w zajęciach, których tematyką była lokalna historia antykomunistycznego podziemia.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnym szkolnym konkursie językowym, w którym należy wykazać się wiedzą o brytyjskich zwyczajach i tradycjach. Na platformie e-learningowej w kursie Konkurs wiedzy o Londynie (temat nr 3: Brytyjskie zwyczaje i tradycje – konkurs), prowadzonym przez Agnieszkę Biel-Habieda i Urszulę Kotarbę, zostały opublikowane materiały, przygotowane przez p. Sylwię Marszałek, na podstawie których zostanie przygotowany konkursowy quiz (klucz dostępu Londyn2019). Wielki finał odbędzie się w kwietniu. O dokładnym terminie poinformujemy na stronie szkoły.