34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Uczniowie w muzeum i wieczór w operze - kolejne spotkanie z kulturą

Uczniowie ZSTI kolejny raz uczestniczyli w wydarzeniach kulturalnych. 12 kwietnia wzięli udział w lekcji muzealnej "Co z tą Damą? Gdzie ten Rembrandt?". Poznali historię powstania zbiorów Czartoryskich oraz w ciekawy sposób przedstawiono im warsztat malarski na przykładzie najsłynniejszych dzieł „Dama z gronostajem", Leonardo da Vinci oraz "Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem", Rembrandta van Rijn.

Maturzysta z ZSTI z indeksem WSTE z Suchej Beskidzkiej

Łukasz Popławski z klasy 5TIp został laureatem konkursu „Informatyka otwiera drzwi jutra” zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca, jest rok bezpłatnych studiów. W ścisłym gronie finalistów znalazł się także Artur Czyszczoń z klasy 4TIa.

Elektrycy na spotkaniu z liderem branży automatyki budowalnej

W środę uczniowie klas 1 i 2 technikum elektrycznego spotkali się z przedstawicielem znanej polskiej marki ZAMEL będącej liderem wśród producentów najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki budynkowej.

Muzycznie o profilaktyce z Bogdanem Świerczkiem

We wtorkowe przedpołudnie w ZSTI odbył się niezwykły koncert. Zaproszenie p. Urszuli Kotarby przyjął Bogdan Świerczek z Rabki – utalentowany muzyk, znany szerokiej publiczności z występów w telewizyjnych programach muzycznych.

Siatkarze ZSTI kolejny raz na podium

Nasi siatkarze przyzwyczaili nas w tym roku, że z każdych zawodów wracają z pucharem. Nie byłoinaczej 27 marca, kiedy to nasz "Siatkarski Dream Team" z trenerem Łukaszem Dobrowolskim pojechał do Marcinkowic, by wziąć udział w Półfinałach Wojewódzkich w piłce siatkowej.

Strona 6 z 41