Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Wielkim sukcesem zakończył się w ZSTI dobroczynny kiermasz świąteczny, z którego dochód zostanie przekazany na Mariannę Popiołek oraz Paczkę św. Antoniego. W zbiórkę pieniędzy i sprzedaż ozdób oraz świątecznych wypieków włączyli się też strażacy ochotnicy - uczniowie naszej szkoły, ponieważ mała Marianka jest nie tylko mieszkanką Mszany Dolnej, ale też córką jednego z mszańskich strażaków.

W dniu 29 listopada  uczniowie klas  II Technikum Spawalnictwa i IV Technikum Mechanicznego  wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Tychów. Jej głównym celem było zwiedzanie fabryki FCA Poland Fiat. 

W ubiegły piątek  w budynku B przy ulicy Matejki odbył się IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA. Podobnie jak w roku ubiegłym odpowiadamy na apel Limanowskiego Stowarzyszenia Amicus Vitae, które troszczy się o bezdomne zwierzaki z naszego regionu, pomagając im zwłaszcza w trudnych zimowych miesiącach.  Zbieramy KARMĘ SUCHĄ , KARMĘ W PUSZKACH (zarówno dla psów, jak i kotów), KOCE, LEGOWISKA, MISKI, SMYCZE, OBROŻE.

Grupa pięciu Mikołajów w  sile wieku i urody,  zamiast na saniach – wypasioną bryką, zamiast pastorału z komórką w ręce – jednym słowem… na miarę XXI wieku, odwiedziła wczoraj obydwa budynki szkoły. Na dodatek samorząd szkolny przygotował również niezwykły prezent.